Данас је у сали Општинског већа општине Оџаци одржан пријем грађана, који су одржале председница општине Оџаци Исидора Ђаковић и њена заменица Милана Личина.
Грађани су имали прилику да у непосредном разговору изнесу своје проблеме, предлоге и питања, а представнице локалне самоуправе саслушале су њихове захтеве и разговарале о могућностима за њихово решавање.
Општина Оџаци наставља са праксом отворене комуникације са грађанима, у циљу ефикаснијег решавања питања од значаја за свакодневни живот.









